Loading...

Oferta pracy dla okulisty w klinice Kalmedica - 20.05.2020

Kalmedica jest Kliniką, w której dzięki połączeniu najnowocześniejszego wyposażenia z wieloletnim doświadczeniem, wykonywane są usługi na najwyższym światowym poziomie. W związku z ciągłym rozwojem naszej oferty poszukujemy do współpracy

Lekarza Okulisty

Twoje zadania:

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
  • praca w poradni okulistycznej i na oddziale (wykonywanie zabiegów okulistycznych)

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz tytuł specjalisty lub posiadasz II stopień specjalizacji z okulistyki,
  • kończysz lub jesteś w trakcie specjalizacji z okulistyki

Korzyści dla Ciebie:

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • indywidualnie dopasowana forma i warunki współpracy,
  • partnerska współpraca i wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i rejestracyjnego,
  • dostęp do profesjonalnie wyposażonych pracowni i gabinetów oraz kompleksowych badań diagnostycznych,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w okulistyce, zmieniających jakość życia pacjentów,
  • mieszkanie służbowe

Jeżeli chcesz dołączyć do Zespołu Kalmedica zapraszamy do składania aplikacji!

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV, zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres email: sekretariat@kalmedica.com.pl
Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca możesz również zadzwonić do nas w celu doprecyzowania szczegółów (CV nie jest wymagane), tel.: 665 034 336

Lokalizacja: Kalisz, ul. Częstochowska 71-75

Więcej informacji na temat firmy: www.kalmedica.com.pl