Loading...

Praca dla lekarza dentysty – Dentlandia w Białymstoku - 2024-02-05

Z przyjemnością informujemy, że renomowany gabinet stomatologiczny „Dentlandia”, specjalizujący się w kompleksowej opiece stomatologicznej dla najmłodszych pacjentów, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego dentysty, najlepiej specjalizującego się w pedodoncji.

Jesteśmy dumni z naszej prawie 30-letniej tradycji oraz zaufania, jakim nas obdarzają rodzice i Nasi najmłodsi pacjenci.

Oferujemy:

  1. Zgrany zespół: Dołączysz do profesjonalnego zespołu specjalistów, dla których dobro i zdrowie dzieci są priorytetem.
  2. Nowoczesne wyposażenie: Nasz gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający skuteczne i komfortowe leczenie.
  3. Przyjazna atmosfera: Dbamy o atmosferę, aby wizyty w gabinecie były pozytywnym doświadczeniem dla dzieci i ich rodziców.
  4. Stabilne warunki zatrudnienia: Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, elastyczny grafik oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś pasjonatem stomatologii dziecięcej i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji na adres: anna.stankiewicz@ziemkowskaclinic.pl lub bezpośredni kontakt pod nr telefonu 573 684 503. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ziemkowskaclinic.pl, w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszym gabinecie.

„Dentlandia” – Twój gabinet stomatologiczny dla dzieci, gdzie zdrowy uśmiech zaczyna się od najmłodszych lat!