Loading...

10 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce - 2021-05-12

W dniach 25 -27.06.2021 r. na Stadion Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, Adres: ul. Oczapowskiego 12, 10 – 718 Olsztyn. Zawody organizowane będą równolegle z 31. Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” . Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw.

Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu/. Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt ze mną, organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail julekp@onet.pl

Uwaga I W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Wszelkie informacje o zawodach w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia dostępne na stronie https://www.pzlam.pl/

W trakcie całych zawodów na stadionie będą obowiązywać stosowne zasady bezpieczeństwa związane z organizacją zawodów w czasie epidemii.

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl/

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego
Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń