Nasz udział w XXIV Mistrzostwach Polski Lekarzy w szachach - 2026-06-16
W dniach od 28.05.2026 roku do 31.05.2026 roku uczestniczyłem w odbywających się w ośrodku turystyczno-wypoczynkowym „Kuźnica” w Sielpi Wielkiej w województwie świętokrzyskim XXIV Mistrzostwach Polski Lekarzy i Rodzin Lekarskich w szachach. Chciałbym zaznaczyć, że to był mój trzeci udział w tego typu zawodach, które odbywają się – z dwiema przerwami (przerwą w związku z katastrofą […]
Dowiedz się więcej »