Loading...

12 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce - 2023-07-18

Serdecznie zapraszamy na 12-te Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w dniach 26-27.08.2023 r. na Stadionie AZS w Łodzi przy ul. Lumumby 22/26. Zawody organizowane będą równolegle z 33. Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” . Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw.

Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu/. Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt ze mną, organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail julekp@onet.pl Uwaga I W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową. Wszelkie informacje o zawodach w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia dostępne na stronie https://www.pzlam.pl/

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl/

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego
Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń