Loading...

6 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie - 2021-05-12

W dniu 5.06.2021 r. na Stadionie Miejskim w Toruniu ul. gen. J. Bema 23/29 odbędą się

6. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie.

  • Zawody organizowane będą równolegle z 29. Mistrzostwami Polski Masters w Pięcioboju Lekkoatletycznym i Mistrzostwami Polski Masters w Wielobojach Rzutowych.
  • Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy.
  • Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” .
  • Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi – kobiety i mężczyźni, po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach:
1. Wieloboje rzutowe
– pięciobój rzutowy –kula, dysk, oszczep, młot, ciężarek
2. Pentathlon
– (pięciobój klasyczny) – skok w dal, rzut oszczepem, 200 m, rzut dyskiem, M-1500 m. K-800 m.

Uwaga I Zgłoszenia można dokonać on-line na stronie http://kalkulator.atp-web.eu klikając na 29. MPM w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych, 6. Mistrzostwa Polski Lekarzy. Można również pobrać kartę zgłoszenia i komunikat organizacyjny ze strony https://www.pzlam.pl/pl W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są o wcześniejszy kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504 101 375 lub e-mail julekp@onet.pl

Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 9.00. W trakcie całych zawodów na stadionie będą obowiązywać stosowne zasady bezpieczeństwa związane z organizacją zawodów w czasie epidemii.

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego
Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń