Loading...

9 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce - 23.07.2020

Zawody rozegrane zostaną w dniach 22-23.08.2020 r. na Stadionie MOSiR ul. Józefa Piłsudskiego 22 w Lublinie. Mistrzostwa znajdowały się w kalendarzu NIL i Gazety Lekarskiej, lecz ze względu na pandemię termin rozegrania uległ przesunięciu. Organizowane będą równolegle z 30. Mistrzostwami Polski w Lekkiej Atletyce Masters.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” . Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw. Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt ze mną, organizatorem mistrzostw:

W poprzednich latach zdarzały się przypadki udziału w mistrzostwach lekarzy, o czym jako główny organizator, nie wiedziałem.

Uwaga! W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Wszelkie informacje o zawodach w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia dostępne na stronie https://www.pzlam.pl

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego 9. MPL
Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń