II OGÓLNOPOLSKI PLENER FOTOGRAFICZNY LEKARZY NA PODLASIU Drohiczyn 2025 - 2025-06-26
Plener miał miejsce od 26 do 29 czerwca 2025 r. w malowniczo położonym mieście Drohiczyn, dawnej stolicy Podlasia. Cele podlaskich plenerów od początku pozostają niezmienne: prezentacja walorów krajobrazowych, kulturowych i przyrodniczych Podlasia, doskonalenie umiejętności warsztatowych i integracja środowiska fotografujących lekarzy.
Dowiedz się więcej »