Loading...

Bezpłatne szkolenia on-line z zakresu postępowania diagnostycznego, terapii oraz profilaktyki – pięć modułów do wyboru - 2020-06-30

Szanowni Państwo
Miło nam poinformować, że po dłuższej przerwie wznawiane są rekrutacje na szkolenia w nowej formule on-line!

Kolejną nowością jest fakt, że można wziąć udział w każdym interesującym Państwa module szkolenia, a po jego zakończeniu otrzymają Państwo certyfikat z 20 punktami edukacyjnymi!

Nowa formuła kursów będzie wyglądać następująco:

I część kursu – zawiera zagadnienia medyczne, które będą omawiane podczas szkolenia on-line w czasie rzeczywistym za pomocą narzędzia GoToMeeting (każdy Uczestnik otrzyma wcześniej szczegółową instrukcję i link do szkolenia). Będą Państwo mieli kontakt z wykładowcą, z możliwością zadawania pytań a także pracy warsztatowej (4,5 h).

II część kursu – również w formie on-line (j.w.) będzie zawierała moduł kompetencji miękkich (tj. komunikację) – także z możliwością zadania pytań wykładowcy oraz pracy warsztatowej (3 h).

III część kursu – odbywa się na platformie e-learningowej, gdzie każdy Uczestnik dostaje dostęp (własny profil). Na platformie będą zgromadzone materiały edukacyjne, wytyczne oraz filmiki edukacyjne. Tu również znajduje się ostatni element kursu – test wiedzy – a po jego zaliczeniu automatycznie zostanie wygenerowany certyfikat ukończenia kursu (osobny certyfikat dla każdego modułu szkoleniowego).

Powyższe części kursu stanowią integralną jego część, natomiast każdą z nich mogą Państwo zrobić w dogodnym dla siebie czasie (z proponowanych terminów szkoleń).

Tematy szkoleń

  • Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu krążenia
  • Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób nowotworowych
  • Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób i zaburzeń psychicznych
  • Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu oddechowego
  • Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego
  • Dodatkowo każdy z powyższych kursów będzie wzbogacony o moduł warsztatowy pt. Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami

Szczegółowe informacje znajdują się w serwisie wytyczne.org