Loading...

Bezpłatny webinar MIP Pharma Polska „Farmakoterapia zakażeń układu moczowego – jak postępować, aby nie popełniać błędów” - 2022-04-08

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem wykładem pt. „Farmakoterapia zakażeń układu moczowego – jak postępować, aby nie popełniać błędów”, podjęliśmy decyzję o emisji jego nagrania. Wykład ten został wygłoszony podczas webinarium w dniu 26 lutego br. przez dra hab. n. med. Jarosława Woronia (specjalistę farmakologii klinicznej, Kierownika Zakładu Farmakologii Klinicznej Wydziału Lekarskiego, Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum w Krakowie; Szpital Uniwersytecki w Krakowie Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii). Mamy nadzieję, że pozwoli to wysłuchać wykład tym z Państwa, którzy nie mogli wziąć udziału w webinarium zorganizowanym w pierwszym terminie.

Emisja nagrania webinarium odbędzie się w piątek 13 maja 2022 r. w godzinach 19:00-21:30  Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora w terminie do dnia 13.05.2022 r. do godz. 12:00.

Lekarzom medycyny uczestniczącym w webinarze przysługuje certyfikat uczestnictwa i punkty edukacyjne.

http://www.mip-konferencje.pl/index.php/events/farmakoterapiazum2/

Z poważaniem

Zespół MIP Pharma Polska sp. z o.o.