Ależ to był Bal! - 2025-02-26
W sobotni wieczór, 22 lutego, blisko 200 osób bawiło się na Balu Lekarza, który odbył się w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Noworoczna impreza to już tradycja w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Białymstoku, która na stałe wpisała się w kalendarz kulturalnych spotkań podlaskich lekarzy. Tegoroczny Bal Lekarza był doskonałą okazją do integracji oraz koleżeńskiej zabawy w […]
Dowiedz się więcej »