Absolwenci AMB z 1964 r. spotkali się po latach z okazji 60 rocznicy otrzymania dyplomów lekarskich - 2024-07-08
Koleżanki i Koledzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku, z satysfakcją i wzruszeniem dzielimy się informacją o skromnej uroczystości, inicjatywie koleżeńskiej odbytej w Auli UMB, ale również w „Arsenale” i w „Akcencie”, z okazji 60 rocznicy otrzymania Dyplomów Lekarskich AMB rocznika akademickiego 1958-1964. Wzięli w niej udział Absolwenci: Andrzej Zugaj, Kazimierz Parowicz, Bogdan Patalan, Zinaida Parowicz, […]
Dowiedz się więcej »