Nasz udział w XXI Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym Lekarzy - 2024-05-23
W dniach 17-19 maja 2024 na kortach Włodary w Częstochowie odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy zorganizowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Częstochowie i Polskie Stowarzyszenie Tenisowe Lekarzy (pstl.pl). Okręgową Izbę Lekarską w Białymstoku reprezentował dr Jerzy Talarczyk, który w kategorii wiekowej 70+ w grze pojedynczej wywalczył 1 miejsce. W grze podwójnej, w parze […]
Dowiedz się więcej »