Ubezpieczenie OC w ramach składki - 2024-06-06
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy! Pragniemy poinformować, że od 03.06.2024 r. Okręgowa Izba Lekarska w Białymstoku w ramach Programu przygotowanego wspólnie z PZU SA zapewnia bezpłatne ubezpieczenie OC wraz ze zwrotem kosztów nieprawidłowej refundacji leków. Do Programu może przystąpić każdy lekarz i lekarz dentysta, opłacający regularnie składki na samorząd lekarski, który jest członkiem OIL w Białymstoku. […]
Dowiedz się więcej »