Loading...

Komunikaty

Nowy członek Prezydium ORL - 2023-12-22

W środę 20 grudnia 2023 r. Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku dokonała wyboru nowego członka Prezydium, w związku z wygaśnięciem mandatu śp. prof. Janusza Kłoczko. Nowym członkiem Prezydium ORL został lek. Pecuszok Paweł. Doktor Paweł MIrosław Pecuszok jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2004 r. Posiada specjalizację medycyny rodzinnej, geriatrii, oraz diabetologii. Na co […]

Dowiedz się więcej »