Wspólne stanowisko ws. lekarskiego stażu podyplomowego - 2026-02-23
W piątek 13 lutego 2026 r. w Ministerstwie Zdrowia odbyło się spotkanie przedstawicieli MZ, Rzecznika Praw Pacjenta oraz rektorów uczelni zrzeszonych w KRAUM z reprezentantami samorządu lekarskiego (NRL i okręgowych izb lekarskich), Porozumienia Rezydentów oraz studentów medycyny. Okręgową Izbę Lekarską w Białymstoku reprezentował dr Piotr Sielatycki. Rozmowy dotyczyły planowanych zmian w ustawie o zawodzie lekarza […]
Dowiedz się więcej »