Loading...

Demo Day – spotkanie nauki i biznesu - 2022-05-18

Zapraszamy Państwa na II spotkanie, które odbędzie się 23 maja organizowane w ramach  „Pilotażowego projektu dotyczący rozwoju współpracy  w zakresie B+R między biznesem a uczelniami” (współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego).

  • Pierwsza część  spotkania (Demo Day) rozpocznie się o godz. 9:00 w Sali konferencyjnej w BPNT (parter). Gościem specjalnym spotkania  będzie prof. Waldemar Priebe – profesor chemii medycznej w Katedrze Terapii Doświadczalnej na University of Texas. Zapisy na pierwszą część spotkania.
  • Od godziny 12:30 w Transferowni BPNT rozpoczną się zamknięte spotkania z przedstawicielami PB i świata biznesu. Serdecznie zapraszamy do umawiania się na spotkania z zespołami badawczymi od 12:30 do 15:00 ( co 15 minut). Opisy prac badawczych zespołów znajdą Państwo w załączeniu.
  • Speed date to miejsce gdzie w kameralnym gronie będzie można spotkać się, wymienić doświadczeniami, nawiązać współpracę jak również poznać przedstawicieli uczelni i ich pomysły badawcze. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 maja 2022 r. pod następującym adresem k.marianska@metalklaster.pl lub r.martyniuk@metalkaster.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu: Karolina Mariańska – Bruj tel. 790 110 022

W załączniku przesyłamy również agendę spotkania.

 

Załączniki: