Loading...

II Konferencja „Siła więzi” „Naprzeciw traumie” - 2024-05-23

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w II Konferencji „Siła więzi” „Naprzeciw traumie”, organizowanej przez Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o. i Polskie Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego Niemowląt.

Konferencja objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Konferencja odbędzie się w kompleksie kulturalno biznesowym Mała Warszawa zlokalizowanym przy ulicy Otwockiej 14 w Warszawie w dniach 28-29.06.2024 w Warszawie.

Jest to unikatowe spotkanie środowiska, które zajmuje się zdrowiem psychicznym niemowląt i małych dzieci. Cennym osiągnięciem naszych spotkań jest spojrzenie na zagadnienia związane z tym etapem życia, nie tylko lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów, ale również poszerzenie perspektywy o wiedzę neurologów i neurorehabiltantów i specjalistów innych dziedzin.

W tym roku: prezentujemy bogaty program naukowy poparty klinicznymi doniesieniami. Proponujemy wspólną refleksję nad epigenetycznym dziedziczeniem skutków traumy przeszłych pokoleń, transgeneracyjną traumą niemowląt, wpływem wczesnych relacji na przeżycia traumatyczne dzieci oraz zastanowienie się, jak czynniki neurobiologiczne i neuropsychologiczne wpływają na rozwój dziecka.

Będziemy również prezentować zaawansowane technologie w neurorehabilitacji dziecięcej z zastosowaniem sztucznej inteligencji, robotów i komórek macierzystych.

Udział w konferencji zapowiedzieli jako prelegenci i paneliści: Prof. dr hab. n. med. Jadwiga Jośko-Ochojska; Prof. dr hab. med. Alina Borkowska; Dr Brian Feldman; Prof. Nigar Dursun, MD; Prof. dr hab. Katarzyna Schier; Prof. dr. hab. n. med. i n. o zdr. Bolesław Kalicki; Dr hab. n. społ. Grażyna Kmita, prof. ucz.; Dr Felician Stancioiu; Dr Teresa Brodniewicz; Dr hab. n. med. Marcin Bonikowski; Dr n. med. Weronika Pyrzanowska; Dr n. med. Lidia Popek; Dr n. med. Aleksandra Lewandowska; Dr n. med. Agnieszka Kałwa; Philippe Mariën, PT, MSc; Jolanta Zboińska; Katarzyna Kwaśny-Czehak; Daria Janowska.

Zachęcamy do zapoznania się z programem i liczymy na wspólne dyskusje oraz miły wieczór przy muzyce na żywo.

Dołącz do nas: https://silawiezi.pl