Loading...

Informacja o nowej formie “szkolenia na żądanie” - 2022-05-26

Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku zachęca do zapoznania się z nową działalnością Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej – tzw. “szkoleniami na żądanie”, które są przeznaczone dla grup min. 10 lekarzy i możliwe do przeprowadzenia w placówce zamawiającego (szpital, przychodnia, siedziba OIL), w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym lub online – w umówionym indywidualnie terminie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową ODZ NIL


SZKOLENIA NA ŻĄDANIE:
 

  • w dowolnym miejscu w Polsce lub w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym NIL,
  • w umówionym indywidualnie terminie,
  • szkolenia online lub szkolenia stacjonarne.

Nowa, wygodna propozycja doskonalenia zawodowego, bez konieczności wyjazdów, kosztownych delegacji służbowych. To także możliwość dopasowania treści szkolenia do potrzeb i oczekiwań uczestników, uwzględniając potencjał poszczególnych zespołów. Tego typu szkolenia pozwalają na integrację zespołu, wypracowanie dobrych warunków współpracy, przepracowanie konkretnych problemów, przyswojenie konkretnej wiedzy.

Należy wybrać z pliku interesujący Państwa temat. Następnie zgłosić na adres odz@hipokrates.org konkretną grupę lekarzy, którzy chcą się szkolić z danego tematu. Wspólnie wraz z wykładowcą wybierzemy datę spotkania.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: