Loading...

Konferencja „Otolaryngologia od podstaw” w dn. 14-16 kwietnia - 2023-03-21

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową “Otolaryngologia od podstaw”, która odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia 2023 r. w Hotelu Gołębiewskim przy ul. Pałacowej 7 w Białymstoku. Wydarzenie współorganizowane jest przez Okręgową Izbę Lekarską w Białymstoku.

Zapisy i program szczegółowy: https://otolaryngologiaodpodstaw.pl/

Zapraszam serdecznie do Białegostoku na pierwszą ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową „Otolaryngologia od podstaw”. Wraz z komitetem naukowym przygotowaliśmy ciekawe i aktualne tematy przeznaczone zarówno dla lekarzy wkraczających w naszą specjalność, jak i dla specjalistów.

Wraz z Panią Profesor Ewą Olszewską będącą wiodącym krajowym i międzynarodowym autorytetem w obszarze diagnostyki i leczenia zaburzeń oddychania podczas snu oraz Profesorem Andrzejem Sieśkiewiczem należącym do elitarnego grona specjalistów w obszarze chirurgii podstawy czaszki, zaawansowanych operacji endoskopowych zatok przynosowych oraz chirurgii oczodołu, przygotowaliśmy atrakcyjne sesje wzbogacone o chirurgię na żywo.

Serdecznie zapraszamy do udziału także lekarzy specjalistów z obszarów często współpracujących z nami Otorynolaryngologami. Nasze zaproszenie kierujemy także do pielęgniarek, surdologopedów oraz protetyków słuchu.

Konferencja „Otolaryngologia od podstaw” będzie dla Państwa doskonałą okazją do zapoznania się z atrakcyjnym programem przygotowanym przez Klinikę Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a także świetnym miejscem do nawiązania nowych znajomości. Po długim okresie izolacji i ograniczenia ilości spotkań na żywo będzie nam miło spotkać się na wiosnę w Białymstoku.

Kierownik Kliniki Otolaryngologii 

Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 

Prof. dr hab. Marek Rogowski