Loading...

Międzynarodowa konferencja The 12-th Edition International Expert to Expert CTO Forum, CTO Live Case Meeting Lublin-Nałęczów - 2021-05-31

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,
Po dwuletniej przerwie mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na XII Konferencję International Expert to Expert CTO Forum LuCTO 2021 r., która odbędzie się w Nałęczowie, w dniach 17-18 czerwca 2021 r.
Podtrzymując bogatą tradycję poprzednich naszych konferencji, tegoroczna edycja będzie miała charakter „CTO Live Case Meeting”, w trakcie której będziemy transmitować bezpośrednio na salę konferencyjną przeprowadzane operacje w ich czasie rzeczywistym. Do Nałęczowa przyjadą wybitni operatorzy CTO z Włoch, Grecji, Niemiec, Japonii. Nie zabraknie także operatorów z Polski. Jak zwykle zobaczymy zabiegi w najlepszym wydaniu i będziemy mogli osobiście przedyskutować wszystkie ich aspekty.

Jestem przekonany, iż udział w konferencji w „starym stylu” to doskonała okazja do wzbogacenia swojej wiedzy oraz merytorycznych dyskusji, a samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci. Spotkajmy się w Szpitalu w Nałęczowie w dniach 17-18 czerwca 2021 r. chyba, że nastąpi zmiana sytuacji epidemiologicznej i nam to uniemożliwi. Warunkiem bezwzględnym uczestnictwa osobistego jest podwójne szczepienie przeciwko Covid19.

Na pewno konferencja będzie miała charakter hybrydowy, więc tym z Państwa, którzy nie mogą być z nami osobiście, umożliwimy udział w konferencji online. Formularz rejestracji dostępny jest pod linkiem http://www.ikardia.pl/konferencje/formularz-rejestracji.
Jednocześnie chcąc uatrakcyjnić nasze spotkanie, bardzo proszę o przywiezienie lub przysyłanie swoich nieskutecznych zabiegów na CTO. Myślę że dyskusja i szukanie rozwiązań wspólnie z najlepszymi expertami, jeszcze bardziej podniesie wartość merytoryczną naszego spotkania.

Przewidziane jest przyznanie 10 pkt edukacyjnych AISN za udział w naszej konferencji.

Serdecznie zapraszam,
Jarosław Wójcik