Loading...

Nabór prac na wystawę malarską w dniu 13.06.2024 - 2024-05-10

W związku ze zbliżającym się wyjątkowym wydarzeniem, zapraszamy lekarzy zajmujących się malarstwem, w tym członków OIL w Białymstoku, do wzięcia udziału w wystawie malarskiej, której wernisaż odbędzie się 13 czerwca 2024 o godz. 18.00 w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku.

Prosimy o kontakt i informację, kto z Państwa chciałby zaprezentować swoje prace. Tym razem proszę o zgłaszanie wyłącznie prac malarskich na płótnie w technice olej lub akryl lub innym dowolnym medium.
Zgodnie z tradycją oraz z powodów praktycznych prace powinny być dostarczone do siedziby Okręgowej Izby Lekarskiej w Białystoku w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca 2024 do godz. 15:00. Zostaną one następnie przetransportowane do Galerii Marchand ul. Kilińskiego 12/3. Limit prac do ekspozycji w Galerii na każdego autora: 3 sztuki.
Uprzejmie prosimy o opisanie prac na odwrocie: autor oraz telefon kontaktowy.

Informuję również, że do wystawy w Galerii Marchand zostanie wydrukowany katalog. W związku z wydaniem katalogu prosimy o nadsyłanie optymalnie 5-10 zdjęć swoich prac drogą mailową na adres pecuszok@o2.pl najpóźniej do 22 maja 2024 r. godz. 12:00 (termin ten jest podyktowany technicznymi warunkami zredagowania i druku katalogu).

Prosimy o zapewnienie jak najlepszej jakości i staranności technicznej zdjęć Państwa dzieł. Zdjęcia i reprodukcje wykonane w skosach, z boku lub zrobione w innych niestandardowych pozycjach i projekcjach nie mogą być akceptowane ze względu na brak możliwości ich obróbki i sformatowania.
Zaleca się opisywanie prac dokładnie wg poniższego wzoru: Autor, tytuł pracy, rok powstania, technika, wymiar np. Jan Kowalski, Słoneczniki, 2023, akryl / płótno, 70 x 70 cm

Wystawa w Galerii Marchand będzie trwała 2 tygodnie i zostanie udostępniona do zwiedzania szerokiej publiczności. W imieniu Komisji Kultury ORL zachęcam Państwa do uczestnictwa w wystawie lekarzy.

W razie pytań kontakt:
Paweł Pecuszok
Przewodniczący Komisji Kultury ORL
509 698 874