Loading...

Nasz udział w XIX Mistrzostwach Polski Lekarzy w Pływaniu w Dębicy - 2024-04-22

XIX Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu w Dębicy to było źródło kosmicznej wprost energii i ogromnej radości. Wspaniała, precyzyjna i cierpliwa elastyczność organizatorów, przyjazny profesjonalizm sędziowskiej ekipy i zdyscyplinowani, pełni entuzjazmu uczestnicy to przepis na sukces.

W tym roku naszą izbę reprezentowałyśmy we dwie: Anna Grzeszczuk i Anna Jakubowska. Nasz plon to 5 złotych i 5 srebrnych medali. Oprócz dyplomów wyniosłyśmy też trochę wiedzy. W dwóch wieczornych sesjach naukowych, utwierdzono nas w przekonaniu, że pływanie bywa zbawienne jako profilaktyka w chorobach układu krążenia i adhd. Przekonano naukowo do picia soku z buraka, a kuchnia gościnnego hotelu Gold, już na drugi dzień po wykładzie podała zupę buraczkową. Odnalazłyśmy też dawno niewidziane koleżanki i poznałyśmy ciekawe historie lekarskie z różnych stron Polski.

 

Wszystkie informacje, wyniki, fotorelacje na stronie mistrzostw.

Zachęcamy do udziału w jubileuszowych mistrzostwach 24-26 kwietnia 2025 roku, w Dębicy. Wystarczy umiejętność przepłynięcia 50m w dowolnym stylu. Organizatorzy, Janusz i Jadwiga Bieniaszowie oraz Irena, Katarzyna i Lesław Ciepielowie obiecują dużo dodatkowych atrakcji. Gratuluję społeczności lekarskiej OIL w Rzeszowie tak zaangażowanych członków. Organizatorzy uwzględniają i ciekawie doceniają też potrzeby naszych najbliższych, szczególnie dzieci, więc atmosfera jest serdecznie rodzinna.

Anna Jakubowska