Loading...

Ogólnopolska Konferencja „Wyzwania Hepato-Gastroenterologii 2024” - 2024-05-23

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mam przyjemność organizować w regionie północno-wschodniej Polski konferencję naukową z dziedziny hepatologii, gastroenterologii oraz dietetyki.

Ogólnopolska Konferencja pt. „Wyzwania Hepato-Gastroenterologii 2024” odbędzie się w dniach 6-7 września w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku.

Konferencja skierowana jest do lekarzy z całej Polski z różnych specjalności (gastroenterologów, hepatologów, onkologów, internistów, chirurgów, lekarzy POZ). Prelegentami będą uznani i cenieni eksperci z całej Polski, którzy dzięki swojej bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przedstawią najnowsze możliwości diagnostyki i terapii chorób przewodu pokarmowego. Konferencja „Wyzwania Hepato-Gastroenterologii 2024” będzie świetną okazją do promowania idei łączenia nauki, medycyny oraz nowych technologii, a także okazją do nawiązania relacji międzyludzkich, które zawsze są najcenniejszą wartością takich wydarzeń.

Członkowie Komitetu Naukowego potwierdzili swoją obecność z wygłoszeniem wykładów włącznie.

Link do strony Konferencji: https://wyzwaniahepato-gastroenterologii.pl/

Pełny program naukowy wkrótce zostanie umieszczony na stronie internetowej Konferencji. Już można dokonać rejestracji, niedługo zostanie dołączony formularz rezerwacji Hotelu.

Serdecznie zapraszam do Białegostoku

Prof. dr hab. Anatol Panasiuk

Kierownik Naukowy