Loading...

Pomorskie Dni Interdyscyplinarne - 2023-01-17

Serdecznie zapraszamy na Pomorskie Dni Interdyscyplinarne – drugie z cyklu spotkanie, podczas którego w dniach 21-22 kwietnia 2023 roku w Gdyni poprowadzimy dyskusję w gronie anestezjologów, chirurgów onkologicznych, ginekologów i położników.

POMORSKIE DNI INTERDYSCYPLINARNE z pewnością znów będą doskonałą okazją, aby się spotkać wiosną nad morzem i wymienić wiedzą oraz poglądami. Kwietniowe spotkanie interdyscyplinarne będzie przede wszystkim okazją do dyskusji. Ważnym aspektem jest BEZPIECZEŃSTWO OKOŁOZABIEGOWE CHOREGO, co stanowi oś tegorocznego spotkania.

Zainicjowana w poprzedniej edycji wymiana poglądów i zaprezentowana bezcenna praktyczna wiedza bez wątpienia znajdą swą kontynuację. Wszystko po to, by robić z niej użytek w codziennej pracy i kontaktach anestezjologa z chirurgiem onkologicznym, ginekologiem i położnikiem. Niewątpliwie, w centrum pozostaje pacjent, dlatego tak istotne jest dbanie o to, by maksymalnie wyeliminować wszelkie ryzyka związane z zabiegiem, ale również zminimalizować jego obawy. W związku z tym, podczas sesji pojawią się tematy poświęcone również aspektom etycznym i psychologicznym.

Spotkanie interdyscyplinarne dotyczy nie tylko lekarzy. W rezultacie, równolegle do sesji zaplanowanych dla anestezjologów, chirurgów onkologicznych, ginekologów i położników będą obradowały pielęgniarki i położne.

POMORSKIE DNI INTERDYSCYPLINARNE swój finał znajdą w otwartej dyskusji, dlatego wszyscy znów – jak w roku ubiegłym – spotkamy się przy okrągłym stole, by porozmawiać o bezpieczeństwie okołooperacyjnym pacjenta.
Na zakończenie, zapraszamy na ciekawe kursy i imprezę towarzyszącą „z widokiem na morze”.
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i informacjami.