Loading...

Szkolenie “Najczęstsze problemy laktacyjne w POZ” w dniu 9.04.2024 - 2024-03-27

Podlaski Oddział Sekcji Młodych Lekarzy Rodzinnych PTMR we współpracy z Komisją ds. Młodych Lekarzy ORL w Białymstoku serdecznie zaprasza na wykład pt:

,,Najczęstsze problemy laktacyjne w POZ”

Data: 9 kwietnia 2024 r.
Godzina: 18:30
Miejsce: Sala Konferencyjna Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku, ul. Świętojańska 7

Naszym gościem będzie lek. Maja Boruch – specjalista medycyny rodzinnej. W 2019 roku ukończyła szkolenie podyplomowe „Problemy w laktacji” organizowane przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami oraz chętnie się nią dzieli z innymi. W ubiegłym roku prowadziła zajęcia z podstaw laktacji dla lekarzy rezydentów w Zakładzie Medycyny Rodzinnej w Białymstoku.

Jako społeczność lekarzy rodzinnych, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie naszych pacjentek w karmieniu piersią. Dlatego chcemy podjąć dyskusję na temat najczęstszych wyzwań, z jakimi mogą się spotkać.

Za udział w spotkaniu towarzystwa naukowego członkowie Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej otrzymują punkty edukacyjne.

Udział możliwy tylko w formie stacjonarnej. Wstęp wolny. Zapraszamy lekarzy różnych specjalności do aktywnego udziału i dyskusji.

Przewodniczący Podlaskiego Oddziału Sekcji Młodych Lekarzy Rodzinnych
Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej
lek. Mateusz Szmidt