Loading...

Szkolenie „Profilaktyka raka jelita grubego – zasadność, metody, organizacja w Polsce. Warsztaty dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)” - 08.06.2021

Mając na celu zwiększenie kompetencji lekarzy POZ w dziedzinie badania profilaktycznego raka jelita grubego oraz przełamaniu barier w zalecaniu badań profilaktycznych, Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej organizuje cykl bezpłatnych szkoleń

„Profilaktyka raka jelita grubego – zasadność, metody, organizacja w Polsce. Warsztaty dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ).”

Projekt jest realizowany w ramach kampanii społecznej „Z miłości do życia. Rusz się na kolonoskopię”, której patronem jest Naczelna Izba Lekarska. Więcej informacji w załączniku.
Cykl szkoleniowy odbędzie się w formule online, w trzech terminach:

  • 15.06,
  • 29.06,
  • 20.07

o godzinie 17.30. Każde spotkanie potrwa około 80 minut.
Za udział w cyklu przysługuje certyfikat z 4 punktami edukacyjnymi.* Tematyka poruszona podczas szkoleń to m. in. omówienie celu badań, ich skuteczności i rodzajów w kontekście Programu Badań Przesiewowych (PBP) w Polsce; organizacja PBP w Polsce; zasadność stosowania testu na krew utajoną w Polsce.
Szczegółowy program i możliwość zapisania się na cykl szkoleń