Loading...

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie” - 2023-05-30

2 grudnia 2023 roku odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie” organizowana przez Centrum Terapii Dialog. Konferencja skierowana jest do lekarzy psychiatrów.

Kto wystąpi?

Wśród prelegentów są specjaliści Centrum Terapii Dialog z wieloletnim doświadczeniem m.in. prof. dr hab. n. med. Tomasz Sobów, dr n. med. Marta Gawłowska-Sawosz, dr hab. n. med. Grzegorz Opielak, dr Magdalena Flaga-Łuczkiewicz, natomiast kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Marek Jarema.

O czym będzie mowa podczas spotkania?

O tym jak zmienia się psychiatria, co nowego w leczeniu psychiatrycznym, czym żyją lekarze psychiatrzy na świecie. Będzie dużo najnowszej wiedzy, aktualnych doniesień, informacji o ważnych, być może przełomowych, odkryciach i badaniach. Uczestnicy będą mogli posłuchać o najnowszych i najciekawszych zagadnieniach związanych z diagnostyką oraz terapią wybranych chorób i zaburzeń psychicznych.

Rejestracja

W tym roku Konferencja odbędzie się ponownie w formie hybrydowej: stacjonarnie w Warszawie oraz online. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisów na konferencję:  https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psychiatria2023