Loading...

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie” - 2024-05-23

W dniach 29-30 listopada 2024 roku odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie” organizowana przez Centrum Terapii Dialog. W tym roku po raz pierwszy zaplanowana jest sesja z najbardziej znanymi profesorami psychiatrii ze świata (tłumaczona symultanicznie na język polski), a także równoległa sesja posterowa: “Najnowsza wiedza medyczna z najważniejszych publikacji naukowych w 2024 r.” Konferencja skierowana jest do lekarzy psychiatrów.

O czym będzie mowa na konferencji? Podczas 2 dni i 30 prelekcji zostaną omówione najświeższe doniesienia, badania i metaanalizy prezentowane podczas 4 najważniejszych konferencji psychiatrycznych na świecie. Zespół lekarzy psychiatrów z Centrum Terapii Dialog co roku bierze udział w konferencjach psychiatrycznych na świecie.

Lekarze z Dialogu wezmą udział w dziesiątkach wykładów, paneli, dyskusji – następnie wybiorą najciekawsze tematy i przedstawią je polskim lekarzom podczas VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Psychiatria na świecie”. Uczestnicy będą mogli posłuchać o najnowszych i najciekawszych zagadnieniach związanych z diagnostyką oraz terapią wybranych chorób i zaburzeń psychicznych. Będzie mowa m.in. o psychodelikach i nowych danych dotyczących uzależnień od nich, o najnowszym podejściu do tematu ADHD u Dorosłych czy o nowoczesnych lekach stosowanych w zaburzeniach snu.

Wśród prelegentów są specjaliści Centrum Terapii Dialog z wieloletnim doświadczeniem m.in. prof. dr hab. n. med. Tomasz Sobów, dr hab. n. med. Grzegorz Opielak, dr Magdalena Flaga-Łuczkiewicz, natomiast kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Marek Jarema.

W tym roku Konferencja odbędzie się wyłącznie stacjonarnie w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisów na konferencję: https://psychiatrianaswiecie.pl/