Loading...

VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne - 2023-04-20

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza na VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne, które odbędą się w dniach 16-18 czerwca w Hotelu Narvil w Serocku. Uczestnicy będą mogli brać udział w 40 wykładach i warsztatach. Konferencje poprowadzą najwybitniejsi prelegenci w Polsce (https://mss.izba-lekarska.pl/poznaj-wykladowcow/). Udział w VII MSS gwarantuje 25 pkt. edukacyjnych.

W tym roku przygotowaliśmy nową formułę prelekcji – tak by słuchacze mogli brać w nich aktywny udział oraz by mieli bardziej bezpośredni kontakt z wykładowcami. Zapisy na konferencję odbywają się tutaj: https://mss.izba-lekarska.pl/

,,Ogromną wartością Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych jest to, że obok znakomitego grona wykładowców, są na nich obecni właśnie przedstawiciele samorządu lekarskiego, konsultanci krajowi poszczególnych dziedzin stomatologicznych, prezesi towarzystw naukowych, członkowie władz akademickich – a więc osoby, które na bieżąco biorą udział w pracach dotyczących np. nowych wytycznych dla stomatologów, przepisów prawa itp. O wszystkim tym uczestnicy Spotkań mogą dowiedzieć się z pierwszej ręki.” – mówi Dariusz Paluszek, wiceprezes ORL w Warszawie i przewodniczący Komisji ds. Lekarzy Dentystów naszej rady.

Pamiętajcie, że jest to konferencja dla lekarzy od lekarzy!

Organizatorami konferencji są: Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Komisja ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny, CERMED.

Pdf icon – Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne 2023

VII MSS w mediach:

https://www.infodent24.pl/edudentpost/cala-prawda-o-mazowieckich-spotkaniach-stomatologicznych-przewodnik-uczestnika,122859.html%C2%A0

https://dentonet.pl/vii-mazowieckie-spotkania-stomatologiczne-w-czerwcu-w-serocku/#gref