Loading...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

5 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie

27 czerwca, 2020

W dniu 27.06.2020 r. na Stadionie  Miejskim w Toruniu ul. gen. J. Bema 23/29 odbędą się

5. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie.

Zmiana terminu mistrzostw – za którą serdecznie przepraszamy – wynika z aktualnej sytuacji epidemicznej. Zawody organizowane będą równolegle z   Mistrzostwami  Polski Masters w Pięcioboju Lekkoatletycznym i Mistrzostwami  Polski  Masters  w Wielobojach Rzutowych. Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open”.

Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach  otrzymają najlepsi – kobiety i mężczyźni, po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach:

  1. Wieloboje rzutowe
  • pięciobój rzutowy –kula, dysk, oszczep, młot, ciężarek
  1. Pentathlon
  • (pięciobój klasyczny) – skok w dal, rzut oszczepem, 200 m, rzut dyskiem, M-1500 m. K-800 m.

 Uwaga!  Zgłoszenia można dokonać on-line na stronie http://kalkulator.atp-web.eu/ klikając na 28. MPM w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych, 5. Mistrzostwa Polski Lekarzy. Można również pobrać kartę zgłoszenia i komunikat organizacyjny ze strony https://pzlam.pl/pl/zawody/28-mpm-w-wielobojach/ W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach  proszone są o wcześniejszy kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504 101 375 lub e-mail julekp@onet.pl

Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 9.00. W trakcie całych zawodów na stadionie będą obowiązywać stosowne zasady bezpieczeństwa związane z organizacją zawodów w czasie epidemii. Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl/

Przewodniczący

Komitetu Organizacyjnego 

Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń

Szczegóły

Data:
27 czerwca, 2020
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu
gen. Józefa Bema 23/29
Toruń, 87-120 Polska
+ Google Map
Telefon:
56 622 67 00