Loading...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

7 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie

28 maja, 2022

W dniu 28.05.2022 r. na Stadionie  Miejskim w Toruniu ul. gen. J. Bema 23/29 odbędą się   7. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Rzutowych i Pentathlonie. Zawody organizowane będą równolegle z   30. Mistrzostwami  Polski Masters w Pięcioboju Lekkoatletycznym i Mistrzostwami  Polski  Masters  w Wielobojach Rzutowych.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy.

Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” .

Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach  otrzymają najlepsi – kobiety i mężczyźni, po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach:

  1. Wieloboje rzutowe
  • pięciobój rzutowy –kula, dysk, oszczep, młot, ciężarek
  1. Pentathlon
  • (pięciobój klasyczny) – skok w dal, rzut oszczepem, 200 m, rzut dyskiem, M-1500 m. K-800 m.

Uwaga I  Zgłoszenia można dokonać on-line na stronie http://kalkulator.atp-web.eu/ klikając na 30. MPM w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych, 7. Mistrzostwa Polski Lekarzy. Można również pobrać kartę zgłoszenia i komunikat organizacyjny ze strony https://www.pzlam.pl/pl/ W karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach  proszone są o wcześniejszy kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504 101 375 lub e-mail julekp@onet.pl

Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 9.00. W trakcie całych zawodów na stadionie będą obowiązywać stosowne zasady bezpieczeństwa związane z organizacją zawodów w czasie epidemii.

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl/

Szczegóły

Data:
28 maja, 2022
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu
gen. Józefa Bema 23/29
Toruń, 87-120 Polska
+ Google Map
Telefon:
56 622 67 00