Loading...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja „Wyzwania psychiatrii dzieci i młodzieży w Europie”

28 lutego, 2020 - 29 lutego, 2020

Szanowni Państwo,

SP ZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze organizuje w dniach 28-29 lutego 2020 r. konferencje pt. „Wyzwania psychiatrii dzieci i młodzieży w Europie”. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, w razie zainteresowania, prosimy o szybkie dokonywanie rejestracji. Aby zgłosić swój udział w konferencji należy pobrać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, wypełnić go i odesłać na adres biuro@cldim.zgora.pl a następnie umieścić opłatę w wysokości 200 zł na konto nr: 10 1500 1810 1218 1001 3216 0000  w Santander Consumer Bank z dopiskiem: „PROMOCJA ZDROWIA – udział w konferencji medycznej

Przy wpłacie prosimy o podanie:

  • w przypadku opłaty indywidualnej (potwierdzonej wystawieniem imiennego rachunku ): imię i nazwisko,
  • w przypadku działalności gospodarczej (np. gabinetu lekarskiego): nazwę, adres, NIP,
  • w przypadku rejestracji opłacanej przez firmę: pełną nazwę firmy, adres, NIP oraz imię i nazwisko osoby, za którą jest wnoszona opłata.

Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży jako organizator konferencji nie zapewnia noclegu uczestnikom, jednak aby pomóc im w sprawach organizacyjnych, na naszej stronie internetowej udostępniliśmy listę miejsc noclegowych, firm transportowych oraz mapę dojazdu do Centrum Leczenia.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem tel. (68)327 40 28 lub pod adresem mailowym biuro@cldim.zgora.pl

Korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować, że nasz szpital prowadzi nabór lekarzy specjalistów psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychiatrii ogólnej do pracy w naszym szpitalu oraz na dyżury. Osoby zainteresowane  prosimy o kontakt.

Andrzej Żywień – Dyrektor

– formularz zgłoszeniowy

Pdf icon– Program konferencji

Szczegóły

Start:
28 lutego, 2020
Koniec:
29 lutego, 2020
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
Zamkowa 1
Zabór, 66-003
+ Google Map