Loading...

XXI Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Lekarzy - 2024-03-18

Serdecznie zapraszamy   do udziału w XXI Ogólnopolskiej IV Międzynarodowej Wystawie Malarstwa Lekarzy, która odbędzie się   w dniach 26 – 31 maja 2024 roku w Klubie   Lekarza w Łodzi

Koleżanki i Kolegów lekarzy i lekarzy dentystów zainteresowanych udziałem w Wystawie prosimy o dostarczenie lub przesłanie   pocztą swoich prac   do 10   maja br. do   Okręgowej Izby Lekarskiej   w Łodzi (adres: 93-005 Łódź,   ul. Czerwona   3)

Obrazy mogą być wykonane w dowolnych technikach i formatach.  Wraz  z  tytułami  prac i nazwami  technik, w jakich są wykonane, prosimy  o  przesłanie  następujących  danych:  tytuł,  imię  i  nazwisko  autora,  rodzaj  jego  specjalizacji, adres zamieszkania. Przyjmujemy maksymalnie 2 prace   od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni wystawienniczej.

Kontynuując   tradycję zapoczątkowaną podczas   wcześniejszych edycji Wystawy planujemy przeprowadzenie konkursu, w   którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów. Drogą  głosowania   gości  wernisażu  wyłonimy  też  Laureata  Nagrody  Publiczności.

Wernisaż Wystawy   odbędzie się   26 maja 2024   roku   (niedziela) o   godzinie 1700 w Klubie   Lekarza    w Łodzi   przy ul. Czerwonej   3, a Wystawa   potrwa do 31 maja br.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:

  • Koordynator Klubu Lekarza, Dyrektor Biura OIL w Łodzi Iwona Szelewa
  • tel. 609 816 108 lub 42/683 17 01
  • adres mailowy:   iwona.szelewa@oil.lodz.pl