Loading...

XXVI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Narciarstwie Biegowym - 2023-02-13

Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji Beskidzkiej Izby Lekarskiej serdecznie zaprasza do udziału w XXVI Mistrzostwach Polski Lekarzy w Narciarstwie Biegowym, które odbędą się (jak aura pozwoli) dnia 18.02.2023 r. na Magurce Wilkowickiej w ramach 15 Pucharu Magurki.

Szczegółowe informacje i bieżące prognozy na www.gosir.wilkowice.pl

Zapisy tylko on-line: www.time4sport.pl

W razie pytań proszę dzwonić – Maciej Pająkowski 602 177 857

Z inicjatywy organizacyjnej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach oraz Gminy Wilkowice, przy współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim oraz ościennymi samorządami, odbędzie się impreza, która zyskała przez lata swoją renomę i na stałe wpisała się w kalendarz ważnych zimowych wydarzeń w regionie.

Nadchodząca odsłona Pucharu Magurki „Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg” przewidziana została w nowym terminie na sobotę 18 lutego 2023 roku. Zgodnie z pierwotnymi założeniami trasa zawodów poprowadzona zostanie w partiach szczytowych Magurki Wilkowickiej ze startem i metą na polanie koło budynku zaplecza na szczycie. Kobiety w ramach biegu głównego pokonają dystans 7 kilometrów, mężczyźni – 11 km. Ta część rywalizacji, z limitem 200 uczestników, wystartuje o godzinie 11:00. Wcześniej – od godz. 10:00 – zaplanowano biegi dla dzieci w kategoriach wiekowych od 2009 do 2016.