Loading...

Żegnamy dr Zofię Grażynę Skorupską - 2022-06-13

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 9 czerwca 2022 r. w wieku 71 lat zmarła dr Zofia Grażyna Skorupska.

Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku składa najszczersze kondolencje rodzinie i wszystkim przyjaciołom zmarłej.

Wystawienie urny nastąpi dnia 14 czerwca w godz. 10:00-13:30 w Domu Pogrzebowym “MARCZYK” przy ul. Przykoszarowej 22 B w Łomży.

Msza Święta odprawiona zostanie dnia 14 czerwca o godz. 14:00 w kościele p.w. Św. Brunona z Kwerfurtu. Pochowanie urny nastąpi na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej w Łomży.

Zofia Grażyna Skorupska urodziła się 15 maja 1951 r. w Łomży. Była absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku z 1976 r. W 1988 r. uzyskała specjalizację II stopnia w dziedzinie pediatrii. Zawodowo trwale związała się z miastem rodzinnym. W latach 1976-2011 pracowała na Oddziale Oberwacyjno-Zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Łomży – gdzie również pełniła funkcję Zastępcy Ordynatora – a następnie od 2014 r. w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. To także w Łomży od 1999 r. prowadziła specjalistyczną praktykę lekarską. Doktor Skorupska w IX Kadencji była delegatem na Okręgowy Zjazd Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku oraz Zastępcą Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Białymstoku.

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia rodzinie i znajomym zmarłej doktor Zofii Grażyny Skorupskiej składają Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej w Białymstoku wraz ze współpracownikami.
Rodzinie i Przyjaciołom zmarłej lek. Zofii Grażyny Skorupskiej najszczersze wyrazy współczucia składają Dyrekcja i pracownicy Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Łomży.