Uroczyste wręczenie Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza - 2019-11-28
W dniu 8 listopada br. w Aula Magna Pałacu Branickich w Roku Obchodów 30-lecia Reaktywacji Izb Lekarskich w Polsce odbyła się uroczystość wręczenia lekarzom i lekarzom dentystom po zakończonym stażu, Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza. W organizację eventu zaangażowali się Kol. Łukasz Kopciewski i Kol. Joanna Rzodkiewicz z Komisji Młodych Lekarzy Okręgowej Rady Lekarskiej. Uroczystość rozpoczęło […]
Dowiedz się więcej »