Nasz udział w 54. Mistrzostwach Świata Lekarzy w tenisie ziemnym - 2025-07-30
W dniach 19-25.07.2025r. w Gdyni na 20 kortach Arki Gdynia po raz drugi w historii odbyły się 54. Mistrzostwa Świata lekarzy w tenisie ziemnym. Okręgową Izbę Lekarską w Białymstoku reprezentowali: Zdzisław Hrynkiewicz oraz Jerzy Talarczyk. W grupie wiekowej 70+ dr Zdzisław Hrynkiewicz zdobył dwa srebrne medale – w singlu oraz w grze deblowej w parze […]
Dowiedz się więcej »