Medycy przeciw agresji – relacja - 2025-05-12
W Marszu Milczenia Medyków, który odbył się 10 maja w Warszawie, wzięli aktywny udział lekarze z Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku, dołączając do ogólnopolskiej manifestacji solidarności i żałoby środowiska medycznego. Pod Szpitalem Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya zgromadziło się kilkaset osób – lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, położnych oraz przedstawicieli innych zawodów medycznych. Ubrani w […]
Dowiedz się więcej »