Biuletyn Głównej Biblioteki Lekarskiej zaprasza do publikowania prac - 2024-10-16
„Biuletyn Głównej Biblioteki Lekarskiej” ukazuje się od 1952 roku. Jego inicjatorem i pomysłodawcą był prof. Stanisław Konopka – założyciel i pierwszy dyrektor Biblioteki. Periodyk ukazywał się do roku 2002. W 2016 roku, po czternastu latach przerwy „Biuletyn” został wznowiony, w odmienionej szacie graficznej i nowej formule. Prezentuje na swoich łamach recenzowane publikacje zarówno ze wszystkich […]
Dowiedz się więcej »