Loading...

Konferencja „Nowości w leczeniu stomatologicznym” w ramach Podlaskich Spotkań Stomatologicznych - 24.02.2020

Komisja Stomatologiczna Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku wspólnie z Podlaskim Stowarzyszeniem Stomatologów w Białymstoku w ramach corocznych Wiosennych Podlaskich Spotkań Stomatologicznych organizuje ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową „Nowości w leczeniu Stomatologicznym”, która odbędzie się w dniach 28-30 maja 2020 r. w Hotelu Oficerski Yacht Club R.P. PACIFIC w Augustowie przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1.

Podlaskie Spotkania Stomatologiczne to wydarzenie o już bardzo bogatej i kilkunastoletniej tradycji. Jego podstawowy znak rozpoznawczy to połączenie ciekawego i specjalistycznego programu naukowego wraz z towarzysko-integracyjnym spotkaniem lekarzy dentystów, które ze względu na wyjątkowo miłą i koleżeńską atmosferę każdorazowo przyciąga uwagę nie tylko stomatologów z regionu podlaskiego ale również z całej Polski.

W ramach tegorocznej konferencji przygotowano interesujący program dydaktyczny w zakresie aktualnych nowości w leczeniu stomatologicznym, którego wysoki profesjonalizm gwarantuje zaproszona kadra wybitnych autorytetów we wskazanych dziedzinach stomatologii oraz warsztaty praktyczne. W trakcie konferencji odbędzie się również sesja samorządowa, podczas której zostaną poruszone aktualne problemy związane z wykonywaniem zawodu lekarza dentysty w Polsce.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Podlaskie Stowarzyszenie Stomatologów.

Pdf icon – formularz zgłoszeniowy

Pdf icon – program konferencji

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i sesji samorządowej.

                                                                                                                     Wiceprezes ORL

                                                                                                            lek. dent. Jolanta Szczurko