Loading...

Podlaskie Spotkania Stomatologiczne – zmiana lokalizacji - 2022-05-08

Uprzejmie informujemy, że z powodów niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana miejsca organizacji tegorocznych Podlaskich Spotkań Stomatologicznych. Nowa lokalizacja wydarzenia to:

Hotel Warszawa SPA & Resort, ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów.

Komisja Stomatologiczna Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku wspólnie z Podlaskim Stowarzyszeniem Stomatologów

zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej wraz z kursem

„Nowości w leczeniu stomatologicznym”

organizowanej w ramach Podlaskich Spotkań Stomatologicznych w dn. 2-4 czerwca 2022 r. w Hotelu Warszawa SPA & Resort przy ul. Zdrojowej 1 w Augustowie

Podlaskie Spotkania Stomatologiczne to wydarzenie  o bardzo bogatej i kilkunastoletniej tradycji. Jego podstawowy znak rozpoznawczy to połączenie ciekawego i specjalistycznego programu naukowego wraz z towarzysko-integracyjnym spotkaniem lekarzy dentystów, które ze względu na wyjątkowo miłą i koleżeńską atmosferę każdorazowo przyciąga uwagę nie tylko stomatologów z regionu podlaskiego ale również z całej Polski.

W ramach tegorocznej konferencji przygotowano interesujący program dydaktyczny w zakresie aktualnych nowości w leczeniu stomatologicznym, którego wysoki profesjonalizm gwarantuje zaproszona kadra wybitnych autorytetów we wskazanych dziedzinach stomatologii, jak również zapewnione dodatkowe atrakcje, m.in wieczorny rejs statkiem oraz kolację przy ognisku.
Uczestnicy konferencji otrzymują punkty edukacyjne zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz.U. 2004 nr 231 poz. 2326, z późn. zm.).

Serdecznie zachęcamy do udziału.
Zgłoszenia przyjmuje Podlaskie Stowarzyszenie Stomatologów

  • Pdf iconKarta zgłoszeniowa

 

  • Pdf iconProgram konferencji