Loading...

Aktualizacja – Podlaskie Spotkania Stomatologiczne 2023 - 2023-05-15

Komisja Stomatologiczna Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku wspólnie z Podlaskim Stowarzyszeniem Stomatologów  zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej wraz z kursem

„Nowości w leczeniu stomatologicznym”

organizowanej w ramach Podlaskich Spotkań Stomatologicznych w dn. 22-24 czerwca 2023 r. w Hotelu Medical SPA Augustów przy ul. Zdrojowej 3/5/7 w Augustowie

Uczestnicy konferencji otrzymają punkty edukacyjne zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz.U. 2004 nr 231 poz. 2326, z późn. zm.).

Serdecznie zachęcamy do udziału.
Zgłoszenia przyjmuje Podlaskie Stowarzyszenie Stomatologów

Pdf icon program konferencji

Pdf icon karta zgłoszeniowa

Aktualizacja z dnia 15.05.2023

W tym roku ponownie spotykamy się w Augustowie!

Podstawowy znak rozpoznawczy Podlaskich Spotkań Stomatologicznych to połączenie ciekawego i specjalistycznego programu naukowego wraz z towarzysko-integracyjnym spotkaniem lekarzy dentystów, które ze względu na wyjątkowo miłą i koleżeńską atmosferę każdorazowo przyciąga uwagę nie tylko stomatologów z regionu podlaskiego ale również z całej Polski.

Specjalnie dla Państwa zostały przygotowane: komfortowe warunki pobytu w zachwycającej okolicy, wspaniałe towarzystwo zacnych wykładowców i ciekawe, wielospecjalistyczne zagadnienia do omówienia. W ramach tegorocznej konferencji przygotowano interesujący program dydaktyczny w zakresie aktualnych nowości w leczeniu stomatologicznym, jak również dodatkowe atrakcje.

Gwarantujemy: mazurski klimat, miłą atmosferę, super pogodę, zachwycający rejs statkiem po pięknych jeziorach w muzycznej oprawie z przysmakami podlaskiej kuchni, roztańczony wieczór z regionalnym poczęstunkiem i ogniskiem oraz aktualną, wielospecjalistyczną wiedzę stomatologiczną i aż 20 punktów edukacyjnych!

Tematy główne szkoleń dla lekarzy dentystów:

  • „Podróże, emigranci, zmiany klimatu – czego się obawiać?”- Prof. dr hab. n. med. Joanna Zajkowska
  • „Żywność ekologiczna w żywieniu człowieka.” – Dr inż. Justyna Wasilewko
  • „Nowoczesne koncepcje remineralizacji zmian próchnicowych.” – Dr hab. n. med. Małgorzata Pawińska
  • „Podejmowanie decyzji w przypadku rehabilitacji protetycznej.” – Prof. dr hab. n. med. Teresa Sierpińska
  • „Cementowanie uzupełnień protetycznych. Rzemiosło czy sztuka?” – Prof. dr hab. n. med. Jerzy Sokołowski
  • „Bieżące problemy przy realizacji umów z NFZ dot. świadczeń stomatologicznych” – Przedstawiciele Podlaskiego OW NFZ
  • „Bruksizm” – Dr hab. n. med. Aleksandra Nitecka-Buchta
  • „Adhezja, czy retencja? Nowoczesne materiały i techniki adhezyjne w odbudowie uszkodzonych zębów.” – Prof. dr hab. n. med. Jerzy Sokołowski

Jeżeli chcesz powitać lato na Pojezierzu Mazurskim, w letniej stolicy podlaskich jezior – Augustowie – zapisz się i przybywaj! Czekamy na Ciebie już dziś!