Loading...

Podlaskie Spotkania Stomatologiczne 2024 - 2024-02-15

Komisja Stomatologiczna Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku wspólnie z Podlaskim Stowarzyszeniem Stomatologów serdecznie zaprasza na Podlaskie Spotkania Stomatologiczne – ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową wraz z kursem „Nowości w leczeniu stomatologicznym”, organizowaną w dn. 6-8 czerwca 2024 r. w Hotelu Medical SPA przy ul. Zdrojowej 3/5/7 w Augustowie.

Uczestnicy konferencji otrzymają punkty edukacyjne zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz.U. 2004 nr 231 poz. 2326, z późn. zm.).

Podstawowy znak rozpoznawczy Podlaskich Spotkań Stomatologicznych to połączenie ciekawego i specjalistycznego programu naukowego wraz z towarzysko-integracyjnym spotkaniem lekarzy dentystów, które ze względu na wyjątkowo miłą i koleżeńską atmosferę każdorazowo przyciąga uwagę nie tylko stomatologów z regionu podlaskiego ale również z całej Polski.

Specjalnie dla Państwa zostały przygotowane: komfortowe warunki pobytu w zachwycającej okolicy, wspaniałe towarzystwo zacnych wykładowców i ciekawe, wielospecjalistyczne zagadnienia do omówienia. W ramach tegorocznej konferencji przygotowano interesujący program dydaktyczny w zakresie aktualnych nowości w leczeniu stomatologicznym, jak również dodatkowe atrakcje.

Gwarantujemy: mazurski klimat, miłą atmosferę, super pogodę, zachwycający rejs statkiem po pięknych jeziorach w muzycznej oprawie z przysmakami podlaskiej kuchni, roztańczony wieczór z regionalnym poczęstunkiem i ogniskiem oraz aktualną, wielospecjalistyczną wiedzę stomatologiczną i aż 20 punktów edukacyjnych!

Jeżeli chcesz powitać lato na Pojezierzu Mazurskim, w letniej stolicy podlaskich jezior – Augustowie – zapisz się i przybywaj!