Loading...

Szkolenia online prowadzone przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego NIL - 2021-02-07

#Zostań w domu i bezpiecznie bierz udział w kursach on-line

Z uwagi na wyjątkowe okoliczności związane z pandemią SARS-CoV-2 oraz brak możliwości przeprowadzania szkoleń stacjonarnych, Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku  serdecznie zachęca do skorzystania z bogatej oferty kursów online prowadzonych przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej.

Kursy są realizowane za pomocą metod najbardziej zbliżonych efektami do tradycyjnych szkoleń stacjonarnych. Są bezpłatne dla lekarzy i lekarzy dentystów oraz akredytowane przez Naczelną Izbę Lekarską – z punktami edukacyjnymi. Jedynym wymogiem stawianym uczestnikowi jest szybkie łącze internetowe oraz ciche, wydzielone miejsce, w którym można postawić komputer z kamerą, wziąć udział w szkoleniu bez zakłóceń z otoczenia.

 

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego NIL przygotował dla Państwa około 2000 miejsc na ponad 40 szkoleń online do końca kwietnia 2021 r.

Od maja planowana jest kontynuacja proponowanych kursów, a także wprowadzenie nowych tematów szkoleniowych, dlatego zachęcamy do stałego odwiedzania strony internetowej z informacjami o szkoleniach  oraz fanpage na Facebooku.

W tym kwartale oferowane są Państwu nowe tematy szkoleniowe:

  • z zagadnień prawnych,
  • z kompetencji miękkich,
  • z zarządzania w ochronie zdrowia,
  • szkolenia dotyczące SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19,
  • a także kontynuowane szkolenia, które cieszyły się dotychczas największym zainteresowaniem, aby każdy z Państwa miał szansę wziąć w nich udział.

Zapisy na szkolenia oraz szczegóły tutaj-> https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia

W przypadku braku miejsc na dane szkolenie, zachęcamy do kontaktu mailowego, z uwagi na możliwość wprowadzenia na listę rezerwową.

Dane kontaktowe Ośrodka Doskonalenia Zawodowego NIL

tel. 22 558-80-47

tel. kom. 600 048 082

e-mail: odz@hipokrates.org