Pierwsze Drużynowe Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Lekarskich w Tenisie Stołowym - 2021-05-19
Zamość, 25 – 27 czerwca 2021 r. 1. Organizatorzy Lubelska Izba Lekarska, AUKS „Trefl” Zamość, Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu 2. Cel popularyzacja aktywnego trybu życia wśród lekarzy, popularyzacja tenisa stołowego, integracja środowiska lekarskiego, wyłonienie najlepszej drużyny 3. Miejsce zawodów sala gimnastyczna ZSP nr 3 w Zamościu, ul. Jana Zamoyskiego 62 4. Uczestnictwo […]
Dowiedz się więcej »