Wspomnienie dr n. med. Ewy Hubert - 2025-08-29
Samorząd Lekarski Podlasia z głębokim żalem żegna Panią dr n. med. Ewę Hubert specjalistę chirurgii szczękowej i chirurgii stomatologicznej. Dr n. med. Ewa Hubert była zaangażowana w reaktywowanie izb lekarskich w 1989 roku, została członkiem Okręgowej Rady Lekarskiej i Zastępcą Przewodniczącego ORL I kadencji, członkiem Naczelnej Rady Lekarskiej I kadencji. Przez wiele lat była Delegatem […]
Dowiedz się więcej »