Dyplomatorium Absolwentów UMB 2023 - 2023-10-17
W dniach 12 i 13 października 2023 r. odbyły się dyplomatoria absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, odpowiednio: w czwartek kierunku lekarsko-dentystycznego, a w piątek kierunku lekarskiego. W tym roku studia ukończyło 74 dentystów i 250 lekarzy. Były emocje, łzy szczęścia, nagrody dla najaktywniejszych studentów, sportowców i zaangażowanych w życie Uczelni. W swoich przemówieniach zarówno prorektorzy, […]
Dowiedz się więcej »